Flysystem (2.3.0-rc2) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Settings
he: הגדרות

en: Field
he: שדה

en: Add content
he: יצירת תוכן

en: Migrate
he: מיגרציה

en: Entity type
he: סוג ישות

en: Completed @current step of @total.
he: הושלם שלב @current מתוך @total.
