Flysystem (2.3.0-rc2) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Field
km: វាល

en: Add content
km: បន្ថែម​មាតិកា

en: Error generating image.
km: កំហុស​ក្នុង​ការ​បង្កើត​រូបភាព ។

en: Unable to generate the derived image located at %path.
km: មិន​អាច​បង្កើត​រូបភាព​ដែល​ទាញ​យក​ដែល​ស្ថិត​នៅ​ %path ។
