Flysystem (2.3.0-rc2) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Settings
nl: Instellingen

en: Field
nl: Veld

en: Sync
nl: Synchroniseren

en: Add content
nl: Inhoud toevoegen

en: Migrate
nl: Migreren

en: Entity type
nl: Entiteitstype

en: Error generating image.
nl: Fout bij het aanmaken van de afbeelding.

en: Unable to generate the derived image located at %path.
nl: Kan de afgeleide afbeelding niet aanmaken op %path.

en: Error generating image, missing source file.
nl: Fout tijdens het genereren van de afbeelding, het bronbestand ontbreekt.

en: Source image at %source_image_path not found while trying to generate derivative image at %derivative_path.
nl: Bronafbeelding in %source_image_path niet gevonden tijdens het genereren van een afgeleide afbeelding in %derivative_path.

en: Completed @current step of @total.
nl: Stap @current van @total voltooid.
