Flysystem (2.3.0) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Field
da: Felt

en: Add content
da: Tilføj indhold

en: Migrate
da: Migrér

en: Entity type
da: Entity-type

en: Completed @current step of @total.
da: Trin @current af @total afsluttet.
