Flysystem (2.3.0) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Field
es: Campo

en: Add content
es: Añadir contenido

en: Migrate
es: Migrar

en: Entity type
es: Tipo de entidad

en: Completed @current step of @total.
es: Completados @current pasos de @total.
