Flysystem (2.3.0) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Field
id: Bidang

en: Add content
id: Tambah konten

en: Migrate
id: Migrasi

en: Entity type
id: Jenis Entity

en: Completed @current step of @total.
id: Selesai langkah @current dari @total.
