Flysystem (2.3.0) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Field
ja: フィールド

en: Add content
ja: コンテンツを追加

en: Migrate
ja: 移行

en: Entity type
ja: エンティティタイプ

en: Completed @current step of @total.
ja: 計 @total ステップ中の @current ステップが完了。
