Flysystem (2.3.0) - en to no translation catalogue (5 entries)

en: Field
no: Felt

en: Add content
no: Legg til innhold

en: Migrate
no: Migrer

en: Entity type
no: Entitetstype

en: Completed @current step of @total.
no: Fullførte @current av @total.
