Flysystem (2.3.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Field
ro: Câmp

en: Add content
ro: Adăugați conținut

en: Migrate
ro: Migrare

en: Entity type
ro: Tip de entitate

en: Completed @current step of @total.
ro: Pasul @current din @total completat.
