Flysystem (2.3.0) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Field
ru: Поле

en: Add content
ru: Добавить материал

en: Migrate
ru: Миграция

en: Entity type
ru: Тип сущности

en: Completed @current step of @total.
ru: Завершен @current шаг из @total.
