Flysystem - Google Cloud Storage - CORS (1.0.0-alpha5) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: File
tr: Dosya

en: Image
tr: Resim

en: Reference
tr: Kaynak

en: About
tr: Hakkında

en: This field stores the ID of a file as an integer value.
tr: Bu alan bir dosyanın ID'sini tamsayı bir değer olarak saklar.

en: This field stores the ID of an image file as an integer value.
tr: Bu alan bir resim dosyasının ID'sini tamsayı bir değer olarak saklar.
