Flysystem - Google Cloud Storage - CORS (1.0.0-alpha7) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: File
be: Файл

en: Image
be: Малюнак

en: About
be: Аб

en: This field stores the ID of a file as an integer value.
be: Гэтае поле захоўвае ID файла як цэлы лік.

en: This field stores the ID of an image file as an integer value.
be: Гэта поле захоўвае ідэнтыфікатар файла выявы ў выглядзе цэлалікавага значэння.
