Flysystem - Google Cloud Storage - CORS (1.0.0-alpha9) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Title
oc: Títol

en: File
oc: Fichièr

en: Image
oc: Imatge

en: About
oc: A prepaus

en: This field stores the ID of a file as an integer value.
oc: Aqueste camp emmagazina l'ID d'un camp coma una valor entièr.

en: This field stores the ID of an image file as an integer value.
oc: Lo camp emmagazina l'ID d'un imatge coma una valor entièr.
