Flysystem - Google Cloud Storage - CORS (1.0.0-alpha13) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Title
ca: Títol

en: File
ca: Fitxer

en: Image
ca: Imatge

en: Reference
ca: Referència

en: About
ca: Detalls

en: This field stores the ID of a file as an integer value.
ca: Aquest camp emmagatzema l'ID d'un camp com un valor enter.

en: This field stores the ID of an image file as an integer value.
ca: El camp emmagatzema l'ID d'una imatge com un valor enter.
