Flysystem - Google Cloud Storage - CORS (1.0.0-alpha13) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: File
ru: Файл

en: Image
ru: Изображение

en: Reference
ru: Связь

en: About
ru: Информация

en: Origin
ru: принадлежность

en: This field stores the ID of a file as an integer value.
ru: Данное поле хранит идентификатор файла как целочисленное значение.

en: This field stores the ID of an image file as an integer value.
ru: Данное поле хранит идентификатор изображения как целочисленное значение.
