FileMaker Data API (1.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Label
sv: Etikett

en: Database
sv: Databas

en: Are you sure you want to delete %label?
sv: Är du säker på att du vill radera %label?

en: Base URL
sv: Bas URL

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn
