FileMaker Data API (1.0.0-alpha1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Label
be: Подпіс

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Database
be: База дадзеных

en: Machine name
be: Машынная назва
