FileMaker Data API (1.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Label
ca: Etiqueta

en: Database
ca: Base de dades

en: Are you sure you want to delete %label?
ca: Esteu segur de voler suprimir %label?

en: Base URL
ca: URL base

en: Machine name
ca: Nom-màquina
