FileMaker Data API (1.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Label
cs: Popisek

en: Database
cs: databáze

en: Are you sure you want to delete %label?
cs: Opravdu chcete smazat %label?

en: Machine name
cs: Strojový název
