FileMaker Data API (1.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Label
da: Etiket

en: Are you sure you want to delete %label?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %label?

en: Base URL
da: Basis-URL

en: Machine name
da: Internt navn
