FileMaker Data API (1.0.0-alpha1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Label
es: Etiqueta

en: Database
es: Base de datos

en: Are you sure you want to delete %label?
es: ¿Está seguro que desea eliminar la etiqueta %label?

en: Base URL
es: URL Base

en: Machine name
es: Nombre de sistema
