FileMaker Data API (1.0.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Label
hi: लेबल

en: ID
hi: आईडी

en: Database
hi: डेटाबेस

en: Are you sure you want to delete %label?
hi: क्या आप वाकई %label हटाना चाहते हैं?

en: Machine name
hi: मशीन नाम
