FileMaker Data API (1.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Are you sure you want to delete %label?
nl: Weet u zeker dat u %label wilt verwijderen?

en: Base URL
nl: Basis-URL

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: API version
nl: API-versie
