Focal Point (2.0.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Original image
eu: Irudi originala

en: About
eu: (r)i buruz

en: Preview image style
eu: Aurreikusi irudi estiloa
