Focal Point (2.0.0-alpha2) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Preview
id: Pratinjau

en: Original image
id: Gambar asli

en: About
id: Tentang

en: Progress indicator
id: Indikator kemajuan

en: Preview image style
id: Pratinjau gaya gambar
