Focal Point (2.1.0) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Preview
ja: プレビュー

en: File not found.
ja: ファイルが見つかりませんでした

en: Original image
ja: オリジナル画像

en: Media
ja: メディア

en: About
ja: アバウト

en: Progress indicator
ja: 進捗状況の表示

en: Preview image style
ja: 画像スタイルのプレビュー
