Focal Point (2.1.1) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Preview
hu: Előnézet

en: File not found.
hu: Fájl nem található.

en: Original image
hu: Eredeti kép

en: Media
hu: Média

en: About
hu: Leírás

en: Progress indicator
hu: Folyamatjelző

en: Preview image style
hu: Előnézeti képstílus
