Focal Point (2.1.1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Preview
is: Forskoða

en: File not found.
is: Skrá fannst ekki.

en: Original image
is: Upprunaleg mynd

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: About
is: Um
