Focal Point (2.1.1) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: Original image
km: រូបភាព​ដើម

en: Media
km: មេឌៀ

en: About
km: អំពី

en: Progress indicator
km: ទ្រនិច​បង្ហាញ​វឌ្ឍនភាព

en: Preview image style
km: មើល​រចនាប័ទ្ម​រូបភាព​ជា​មុន
