Focal Point (2.1.2) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: File not found.
el: Το αρχείο δεν βρέθηκε.

en: Original image
el: Αρχική εικόνα

en: Media
el: Μέσα

en: About
el: Περί

en: Progress indicator
el: Δείκτης προόδου

en: Preview image style
el: Στυλ εικόνας στην προεπισκόπιση
