Focal Point (2.1.2) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: File not found.
lv: Fails nav atrasts

en: Original image
lv: Oriģinālais attēls

en: Media
lv: Multivide

en: About
lv: Par

en: Progress indicator
lv: Progresa indikators

en: Preview image style
lv: Priekšskatīt attēla stilu
