Focal Point (8.x-1.0-beta5) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Images
et: Pildid

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Preview
et: Eelvaade

en: Anchor
et: Ankur

en: Original image
et: Algne pilt

en: About
et: Programmist

en: Progress indicator
et: Edenemise indikaator

en: Preview image style
et: Eelvaatepildi stiil
