Focal Point (8.x-1.0-beta5) - en to nl translation catalogue (42 entries)

en: Images
nl: Afbeeldingen

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Anchor
nl: Anker

en: Original image
nl: Originele afbeelding

en: About
nl: Over

en: Progress indicator
nl: Voortgangsindicator

en: Preview image style
nl: Voorbeeld van afbeeldingsstijl weergeven

en: Preview link
nl: Voorbeeldweergave-link

en: Focal Point Crop
nl: Focal Point uitsnijden

en: Specify the focus of this image in the form "leftoffset,topoffset" where offsets are in percents. Ex: 25,75
nl: Het focuspunt van deze afbeelding opgeven, in het formaat 'offset-links,offset-boven' met de afstand in procenten. Bv.: 25,75

en: Focal Point Preview
nl: Focal Point voorbeeldweergave

en: Focal point
nl: Focuspunt

en: Crop API missing
nl: Crop API ontbreekt

en: <a href=":url">Crop API</a> module is now a dependency and needs to be installed before running updates.
nl: <a href=":url">Crop API</a>-module is vereist en moet geïnstalleerd worden voordat updates uitgevoerd worden.

en: Allows users to specify the focal point of an image for use during cropping.
nl: Stelt gebruikers in staat om het focuspunt van een afbeelding in te stellen dat gebruikt wordt bij het bijsnijden.

en: Focal point settings
nl: Focuspunt-instellingen

en: Crop type to be used with Focal point
nl: Type uitsnede dat gebruikt wordt met focuspunten

en: The default value to use for focal point when none is specified
nl: Standaardwaarde voor het focuspunt als er geen opgegeven wordt

en: Focal point scale and crop failed while scaling and cropping using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions, anchor: %anchor)
nl: Focuspunt schalen en bijsnijden is mislukt met de toolkit %toolkit op %path (%mimetype, %dimensions, anker: %anchor)

en: Crops image while keeping its focal point as close to centered as possible.
nl: Afbeelding bijsnijden waarbij het focuspunt zo dicht mogelijk bij het midden wordt gehouden.

en: Focal point scale and crop failed while resizing using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
nl: Focuspunt schalen en bijsnijden is mislukt bij het schalen met de toolkit %toolkit op %path (%mimetype, %dimensions)

en: Focal Point Scale and Crop
nl: Focuspunt schalen en bijsnijden

en: Scales and crops image while keeping its focal point close to centered.
nl: Schalen en bijsnijden waarbij het focuspunt zo goed mogelijk gecentreerd wordt.

en: Focal Point Preview Image
nl: Focuspunt voorbeeldafbeelding

en: Focal Point Preview: %label
nl: Focuspunt-voorbeeld: %label

en: Click an image to see a larger preview. You may need to scroll horizontally for more image styles.
nl: Klik op een afbeelding voor een groter voorbeeld. Indien nodig horizontaal scrollen voor meer afbeeldingsstijlen.

en: You must have at least one <a href=":url">image styles</a> defined that uses a focal point effect in order to preview.
nl: Om een voorbeeld te zien moet minimaal een <a href=":url">afbeeldingsstijl</a> gebruik maken van een focuspunt-effect.

en: This preview image above may have been scaled to fit on the page.
nl: De voorbeeldafbeelding kan geschaald zijn om op de pagina te passen.

en: The @title field should be in the form "leftoffset,topoffset" where offsets are in percentages. Ex: 25,75.
nl: Het veld @title moet het formaat "offset-links,offset-boven" hebben met offsets in procenten. Ex: 25,75.

en: Attempted to get a focal point value for an invalid or temporary file.
nl: Probeerde een focuspunt te verkrijgen voor een ongeldig tijdelijk bestand.

en: Crop type used by Focal point module.
nl: Type uitsnede dat gebruikt wordt door de Focal Point-module.

en: Focal Point allows you to specify the portion of an image that is most important.</br>This information can be used when the image is cropped or cropped and scaled so that you don't, for example, end up with an image that cuts off the subject's head.
nl: Focal Point geeft u de mogelijkheid het meest belangrijke deel van de foto aan te geven.</br>Deze informatie kan worden gebruikt wanneer de afbeelding wordt bijgesneden of bijgesneden en geschaald, zodat u bijvoorbeeld geen afbeelding krijgt waarbij het hoofd van het onderwerp buiten de uitsnede valt.

en: Focal Point widget settings
nl: Instellingen voor de Focal Point-widget

en: Focal point offsets
nl: Startpunten voor Focal Point

en: Display preview link
nl: Voorbeeldweergave-link tonen

en: Default focal point value
nl: Standaardwaarde voor focuspunt.

en: Specify the default focal point of this widget in the form "leftoffset,topoffset" where offsets are in percentages. Ex: 25,75.
nl: Specificeer het standaard focuspunt voor deze widget in het formulier als "startpuntlinks,startpuntboven" waar de startpunten zijn aangegeven in percentages. Bv: 25,75

en: Preview link: @status
nl: Voorbeeldweergave-link: @status

en: Default focal point: @offsets
nl: Standaard focuspunt: @offsets

en: Image (Focal Point)
nl: Afbeelding (Focal Point)
