Focal Point (8.x-1.0-beta5) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Images
ro: Imagini

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Preview
ro: Previzualizare

en: Anchor
ro: Ancoră

en: Original image
ro: Imaginea originală

en: About
ro: Despre

en: Progress indicator
ro: Indicator progres

en: Preview image style
ro: Previzualizare stil imagine
