Focal Point (8.x-1.0-beta6) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Images
ca: Imatges

en: Yes
ca: Sí

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Anchor
ca: Àncora

en: Original image
ca: Imatge original

en: About
ca: Detalls

en: Progress indicator
ca: Indicador de progrés

en: Preview image style
ca: Estil de la previsualització de la imatge
