Focal Point (8.x-1.0-beta6) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Images
da: Billeder

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Preview
da: Gennemse

en: Anchor
da: Anker

en: Original image
da: Originalt billede

en: About
da: Om

en: Progress indicator
da: Fremdriftsindikator

en: Preview image style
da: Vis eksempel på format
