Focal Point (8.x-1.0-beta6) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Images
uk: Зображення

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Anchor
uk: Прив'язка

en: Original image
uk: Оригінальне зображення

en: About
uk: Про модуль

en: Progress indicator
uk: Індикатор поступу

en: Preview image style
uk: Стиль ескізу зображення
