Focal Point (8.x-1.0) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Anchor
be: Якар

en: Original image
be: Сапраўдная выява

en: Media
be: Мультымедыя

en: About
be: Аб

en: Progress indicator
be: Індыкатар прагрэсу

en: Preview image style
be: Перагледзець стыль выявы
