Focal Point (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Anchor
he: עוגן

en: Original image
he: התמונה המקורית

en: Media
he: מדיה

en: About
he: אודות

en: Progress indicator
he: מציין התקדמות

en: Preview image style
he: סגנון תצוגה מקדימה של תמונה
