Focal Point (8.x-1.0) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Preview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Anchor
kn: ಲಂಗರು(Anchor)

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: About
kn: ಕುರಿತು
