Focal Point (8.x-1.1) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ

en: Original image
bo: ཐོག་མའི་པར་རིས

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Progress indicator
bo: འཕེལ་རིམ་སྟོན་བྱེད

en: Preview image style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ་ལ་སྔོན་ལྟ་བྱེད་པ
