Focal Point (8.x-1.2) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Preview
fi: Esikatselu

en: Original image
fi: Alkuperäinen kuva

en: About
fi: Tietoja

en: Progress indicator
fi: Edistymisentunnistin

en: Preview image style
fi: Esikatsele kuvan tyyliä
