Focal Point (8.x-1.3) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Preview
gu: પૂર્વદર્શન

en: About
gu: વિશે

en: Progress indicator
gu: પ્રગતિ સૂચક
