Focal Point (8.x-1.4) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Preview
hr: Pregled

en: Original image
hr: Izvorna slika

en: Media
hr: Mediji

en: About
hr: Opis

en: Progress indicator
hr: Pokazivač napretka

en: Preview image style
hr: Pretprikaz stila slike
