Focal Point (8.x-1.4) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: Original image
jv: Gambar asli

en: About
jv: Ngenani

en: Progress indicator
jv: Panandha kemajuan

en: Preview image style
jv: Tampilānā gagrag gambar
