Focal Point (8.x-1.5) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Preview
sv: Förhandsgranska

en: Original image
sv: Originalbild

en: About
sv: Om

en: Progress indicator
sv: Förloppsindikator

en: Preview image style
sv: Förhandsgranska bildstil
