Focal Point (8.x-1.0-beta6) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Images
es: Imágenes

en: Yes
es: Sí

en: Preview
es: Vista previa

en: Anchor
es: Anclaje

en: Original image
es: Imagen original

en: About
es: Acerca de

en: Progress indicator
es: Indicador de progreso

en: Preview image style
es: Vista previa de estilo de imagen
