Focused Entity Reference (1.0.0-beta1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Ascending
cs: Vzestupně

en: Descending
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Sort direction
cs: Směr řazení

en: Create referenced entities if they don't already exist
cs: Vytvořit odkazované entity, pokud ještě neexistují

en: Store new items in
cs: Uložit nové položky do
