Focused Entity Reference (1.0.0-beta1) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Ascending
de: Aufsteigend

en: Descending
de: Absteigend

en: Sort by
de: Sortierung

en: Sort direction
de: Sortierrichtung

en: Entity reference
de: Entitätsreferenzierung

en: Create referenced entities if they don't already exist
de: Referenzierte Entitäten erstellen, sofern diese nicht bereits existieren

en: Store new items in
de: Neue Inhalte speichern in
