Focused Entity Reference (1.0.0-beta1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Ascending
pl: Rosnąco

en: Descending
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Sort direction
pl: Kierunek sortowania

en: Entity reference
pl: Referencja do encji

en: Create referenced entities if they don't already exist
pl: Stwórz wskazywane encje jeśli jeszcze nie istnieją

en: Store new items in
pl: Przechowuj nowe elementy w
